Leiding

Sloebers

Wout Didden (groepsverantwoordelijke)

  • wout@ksadilsen.be
  • hobby’s: KSA
  • Zit nog op school

Didier Colson

  • didier@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Zit nog op school

Angelo Voorjans

  • angelo@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA & weggaan met vrienden
  • Zit nog op school
  • Vakantiewerk bij Colruyt Maaseik

Piepjongknapen

Simon Paradijs (groepsverantwoordelijke)

  • simon.p@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Studeert verder

Frank Puttemans

  • frank@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA, sport & reizen
  • Job: Logistiek bediende

Arthur Vanoirbeek

  • arthur@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA & met de kettingzaag beelden maken
  • Zit nog op school
  • werkt bij Germeaux in Dilsen

Jongknapen

Jorn Swennen (groepsverantwoordelijke)

  • jorn@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Studeert verder

Jaron Wanten

  • jaron@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA

Simon Rutten

  • simon.r@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA & thuis bezig zijn
  • Studeert verder

Knapen

Senne Charlier (groepsverantwoordelijke)

  • senne@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA & paardenkoersen
  • Zit op school

David Coenen

  • david@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA, airsoften & gamen
  • Job: Onderofficier Leger

Jonghernieuwers

Stef Westhovens (groepsverantwoordelijke)

  • stef@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA

Gil Poludniak

  • Gil@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA