Leidingsgroep

Piepjongknapen

Wout didden (Hoodleider en groepsverantwoordelijke)

  • wout@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Job: opvoeder/begeleider

Ode Didden

  • Ode.didden@icloud.com
  • Hobby’s: KSA, MBX en karten
  • Studie: Schoonheidsverzorging (6e middelbaar)

Jongknapen

Didier Colson (groepsverantwoordelijke)

  • didier@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA en gitaar
  • Studeert verder

Senne Charlier

  • senne@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA, Gitaar en paarden
  • Studeert verder: Elektromechanica PB (tweede jaar)

Knapen

Jaron Wanten (groepsverantwoordelijke)

  • jaron@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Studie:

Angelo Voorjans

  • angelo@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA en pc
  • Job: Kandidaat Onderofficier bij Defensie

Jonghernieuwers

Simon Paradijs (groepsverantwoordelijke)

  • simon.p@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA
  • Studeert verder

Jorn Swennen

  • Jorn@ksadilsen.be
  • Hobby’s: KSA, dj en gitaar
  • Studeert verder: bachelor industriële wetenschappen (Tweede jaar)